Наші традиції

У нашому закладі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/photogallery/первый звонок_1.jpg

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

/Files/images/23s.jpg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні та вихованці дошкільних груп.

СВЯТО ВРОЖАЮ

Це традиційне щорічне свято. До цього свята готуються всі: і учні, і дошкільникіи, і батьки. Проводиться традиційна виставка дитячих поробок з природніх матеріалів та виставка спільних робіт дітей та дорослих. Виставлені роботи фіксуються фотокамерами для історії.

А на наступний день - настають зимові канікули.

ВИПУСКНІ СВЯТА

/Files/photogallery/1432761657881_0.jpg

Це свята випускників початкової школи - учнів 4 класу, які переходять до інших шкіл. А також це свята випускників дитячого садка, які переходять до 1 класу.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, піднімається Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами, дипломами за участь в районній та міській олімпіадах випускників школи І ступеня "Путівка в науку", Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру", Всеукраїнському природничому конкурсі "Колосок", шкільному житті тощо.

/Files/photogallery/Последний звонок 2015.jpg